NIEDZIELA ZWYKŁA

7 LUTY 2016

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Adoracyjnej

1. Przypominamy, że trwają ferie zimowe w szkołach.

W tym czasie Kancelaria Parafialna czynna jest tak jak w wakacje:

- we wtorek i piątek rano od godz. 8.oo do 9.oo

- oraz czwartek po południu - od godz. 16.3o do 17.3o.

Możliwość spowiedzi wieczorem na 15 min. przed Mszą św.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki i możliwość oddania czci Jego relikwiom.

3. W tym tygodniu rozpoczniemy okres Wielkiego Postu - Środą Popielcową.

Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 6.3o, 7.15, 9.oo, 17.oo, 18.oo i 19.15. Przypominamy, że jest to dzień w którym każdego katolika obowiązuje post ścisły.

4. W czwartek Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. w intencji chorych o godz. 9.oo - polecać będziemy w modlitwie wszystkich chorych z naszej Parafii. Kilka minut przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi.

5. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.3o z udziałem dzieci, - a po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 - dla dorosłych.

O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i możliwość spowiedzi.

6. W sobotę modlitwa wypominkowa o godz. 17.15.

7. Przypominamy o możliwości przeżywania Wielkiego Postu korzystając z modlitwy w jednym z wyznaczonych każdego dnia kościołów stacyjnych w Warszawie.

W naszym kościele będzie to piątek po III Niedzieli Wielkiego Postu - w tym roku 4 marca.

8. Ks. Claudio czeka na dorosłych kandydatów do bierzmowania.

9. Organizujemy pielgrzymkę z Parafii do Hiszpanii i Francji w dniach 12-19 kwietnia. Zainteresowanych zapraszamy po informacje do zakrystii i kancelarii.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 06-Lut-2016