XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
31 SIERPNIA 2014

1.   Jutro zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami na godz. 18.oo na Mszę św. inaugurującą rok szkolny i katechetyczny.

2.   W I piątek miesiąca całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
O godz.12.oo Różaniec, o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania, o godz. 17.oo Msza św. z udziałem dzieci.

3.   W sobotę o godz. 7.15 Msza św. wotywna do Matki Bożej i po niej różaniec.

4.   W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.3o zapraszamy dzieci które rozpoczynają szkołę i ich rodziców - poświęcimy tornistry i przybory szkolne.

5.   Wyznaczone dni adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii to 12,13 i 14 września - w tym roku piątek, sobota i niedziela.

6.   Odpust patronalny naszej Parafii przypada w niedzielę 14 września. Tego dnia sumę odpustową o godz. 13.oo odprawi ks. bp Józef Zawitkowski i udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

7.   Jarmark Jelonkowski zaplanowany jest na niedzielę po Odpuście  Parafialnym to jest na 21 września. Zapraszamy wszystkich pragnących zaprezentować się na Jarmarku o zgłaszanie swojego udziału.
Zespół Charytatywny prosi o przynoszenie do zakrystii fantów na tradycyjną loterię.

8.   Trwają prace przy wymianie okien w zakrystii.

9.   Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie z prof. dr. med. Krzysztofem Bieleckim i prof. Janem Żarynem na temat "Klauzula sumienia" - 3 września w środę o godz. 19.oo w sali Domu Parafialnego.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 9 Sierpień, 2014