NIEDZIELA  ADWENTU
14 GRUDNIA 2014

1. Msze św. Roratnie - odprawiamy codziennie o godz. 7.oo. Zapraszamy do czuwania szczególnie wszystkich, którzy jeszcze nie byli na tej Mszy św.

2. Misja Św. Teresy zaprasza na spotkanie przedświąteczne z katechezą ks. Ludwika Nowakowskiego w sobotę o godz. 15.00

3. Świece Caritas, poświęcone opłatki oraz kalendarze i karty świąteczne do nabycia w Kiosku Parafialnym. W Adwencie Kiosk otwarty jest również po Mszy św. wieczornej od  godz. 18.45.

4. Panie z Biblioteki zapraszają na Kiermasz książki w sali przy Kiosku.

5. Zespół Charytatywny naszej Parafii przygotowuje paczki żywnościowe dla rodzin borykających się z trudnościami materialnymi. Dary na ten cel można składać w zakrystii.
Również w sklepie "Gross" przy ul. Rozłogi jest wystawiony kosz na ten cel.

6. Przyjmujemy zgłoszenia chorych na wizytę przedświąteczną kapłana. Będziemy chodzili do Nich w sobotę 20 grudnia od godz. 8.3o.

7. W sobotę 20 grudnia o godz. 16.oo zapraszamy wszystkich samotnych na Wieczerzę Wigilijną w Domu Parafialnym. Spotkanie to organizuje Wspólnota Charytatywna św. Wincentego działająca w naszej Parafii.

8. W tym tygodniu wizyta duszpasterska w następującym porządku:

15 grudnia

ul. Lazurowa 4                od godz. 16.3o
ul. Siemiatycka 9                                od godz. 19.oo

16 grudnia

ul. Lazurowa 2 i  2a        od godz. 16.3o
ul. Siemiatycka 11                              od godz. 19.oo

17 grudnia

ul. Siemiatycka 1 i 3        od godz. 16.3o
ul. Siemiatycka 13                             od godz. 19.oo

18 grudnia

ul. Siemiatycka 15           od godz. 16.3o
ul. Siemiatycka 5                                od godz. 19.oo

19 grudnia

ul. Lazurowa 6                 od godz. 16.3o

20 grudnia

ul. Siemiatycka 7                                od godz. 14.oo

Prosimy o odbieranie w zakrystii kartek z informacją o wizycie duszpasterskiej i naklejenie ich w widocznym miejscu na klatce schodowej.

Nowych mieszkańców prosimy o wcześniejsze zgłaszanie adresów.

9. Przypominamy, że w czasie trwania wizyty duszpasterskiej kancelaria czynna jest do godz. 17.3o. Możliwość spowiedzi wieczorem na 15 min. przed Mszą św.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 13-Dec-2014