XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
26 PAŹDZIERNIKA 2014

1.  Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Różańcowe.

2.   We wtorek 28 października Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową o godz. 18.oo.

3.  W piątek ostatnie Nabożeństwo Różańcowe.

4.  1 listopada w sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tak jak w niedzielę, ale nie ma Mszy św. o 19.15.
O godz. 17.oo w kościele Procesja z modlitwą za zmarłych i wypominkami jednorazowymi.

5.  W przyszłą niedzielę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - tzw. Dzień Zaduszny.

6.  Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych - za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

7.  Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia do modlitwy wypominkowej.
Wypominki jednorazowe - czytane są podczas procesji 1 i 2 listopada, a roczne - w każdą drugą sobotę miesiąca.

8. Jeszcze tylko przez ten tydzień przyjmujemy zgłaszania planowanych na przyszły rok okrągłych jubileuszy małżeńskich oraz Mszy św. gregoriańskich.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 22-10-2014