XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
14 WRZEŚNIA 2014

0.  Dzisiaj w naszej Parafii Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.
Główna Msza św. Odpustowa o godz. 13.oo. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. bp. Józef Zawitkowski i udzieli Sakramentu Bierzmowania.

1.  O godz. 17.oo na zakończnie Adoracji Najświętszego Sakramentu - Procesja Eucharystyczna. Po Procesji można będzie oddać hołd relikwiom Krzyża Świętego.

2.  Za tydzień w niedzielę 21 września - X Jarmark Jelonkowski. Prosimy wszystkich pragnących zaprezentować się na Jarmarku - o zgłaszanie udziału w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
Prosimy także o przynoszenie do zakrystii rzeczy, które posłużą jako fanty na loterii prowadzonej przez Zespół Charytatywny wspierający najbardziej potrzebujące osoby naszej Parafii.

3.  W czwartek Święto św. Stanisława Kostki.

4.  Koła Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do Świętej Lipki i Gietrzwałdu w dniu 27 września. Zapisy w sali przy Kiosku Parafialnym.

5.  W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.3o - pierwsze po wakacjach spotkanie muzyczne dla dzieci. Tytuł spotkania: "jak to ze lnem było?"

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 9 Sierpień, 2014