NIEDZIELA ZWYKŁA

15 STYCZNIA 2017

0. Dzisiaj spotkanie opłatkowe mają członkowie Kół Żywego Różańca i grup modlących się na Różańcu o godz. 15.oo w Domu Parafialnym.

O godz. 17.oo Nabożeństwo Różańcowe w kościele.

1. W sobotę Wspomnienie św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy.

2. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

16 stycznia

ul. Sucharskiego 7 od godz. 16.3o

17 stycznia

ul. Sucharskiego 6 od godz. 16.3o

18 stycznia

ul. Sucharskiego 4 od godz. 16.3o

19 stycznia

ul. Sucharskiego 5 od godz. 16.3o

Prosimy o odebranie w zakrystii kartek z informacją o wizycie duszpasterskiej i naklejenie ich w widocznym miejscu na klatce schodowej.

Rodziny z tych bloków, które zamieszkały w naszej Parafii w ostatnim roku i chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłaszanie swoich adresów.

3. Części Parafian nie zastaliśmy w wyznaczonym terminie wizyty duszpasterskiej. Wszystkich, którzy chcą przyjąć księdza - prosimy o zgłaszanie swoich adresów. Będziemy Ich odwiedzać w sobotę 28 stycznia od godz.14.oo.

4. Rozpoczęte zostały prace przy renowacji kolejnych słupów w kościele.

5. Dzisiaj zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Scala Sancta po Mszy św. o godz.19.15.

6. Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w warsztatach dla ojców pt. „7 Sekretów Efektywnego Ojcostwa", które odbędą się w dniach 20 stycznia (piątek) i 21 stycznia (sobota) w Domu Parafialnym. Informacje u ks. Marka.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 15-Sty-2017