XXVI

NIEDZIELA ZWYKŁA

25 WRZEŚNIA 2016

1. Od soboty rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe.

Odprawiane będą codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.oo.

Dzieci zapraszamy dwa razy w tygodniu we Wtorki i Czwartki o godz. 17.3o.

2. W czwartek Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek Wspomnienie św. Hieronima, a w sobotę Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

3. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wotywna do Matki Bożej o godz. 7.15 i po niej Różaniec.

4. Od jutra 26 września rozpoczyna się w naszej Parafii Kurs Przedmałżeński.

5. Także jutro pierwsze spotkanie dla rodziców chcących przygotować dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św. będzie o godz. 19.15.

6. Spotkanie kandydatów kończących przygotowanie do bierzmowania we wtorek 27 września o godz. 19.oo w kościele.

7. W zeszłym tygodniu do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech zebraliśmy 5790 zł. Bóg zapłać.

8. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie na temat: "17 września 1939 roku - wojna z Rosją" w Urzędzie Dzielnicy Bemowo w czwartek 29 września. Więcej informacji w gablocie.

9. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę do Kałkowa i Świętego Krzyża w sobotę 8 października. Zapisy w sali obok Kiosku Parafialnego.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 25-Wrz-2016