I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
22 LUTY 2015

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. W ramach Wielkopostnej Szkoły Modlitwy ks. Tomek zaprasza na 30 minutowe katechezy wielkopostne. Spotkania w pierwsze cztery niedziele Wielkiego Postu po Mszy Św. o godz. 19.15.

3. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek rekolekcje wielkopostne będą przeżywali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 306.

4. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.3o z udziałem dzieci, - a po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 - dla dorosłych.

O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i możliwość spowiedzi.

5. Jutro Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie p.t. "Udział katolików świeckich w życiu społeczno-politycznym" o godz. 19.oo w domu parafialnym przy kościele Bogurodzicy Maryi.

6. Przypominamy o możliwości przeżywania Wielkiego Postu korzystając z modlitwy w jednym z wyznaczonych każdego dnia kościołów stacyjnych w Warszawie.

W naszym kościele będzie to piątek po III Niedzieli Wielkiego Postu - w tym roku 13 marca.

7. Dzisiaj w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu zaczynamy modlitwę wprowadzającą naszą Parafię w przygotowanie przed przyjęciem wędrującego Obrazu Matki Bożej w maju. Pod koniec kwietnia przeżywać będziemy Misje święte.

Przy wejściach do kościoła wywieszony jest krótki list z zaproszeniem.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 22-Lut-2015