III NIEDZIELA
WIELKANOCY

30 KWIETNIA 2017

1. Jutro rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe - w niedziele o godz. 17.oo, w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

2. W środę 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.oo, 8.3o, 10.oo, 11.30 i 18.oo.

Nabożeństwo Majowe po Mszy św. o godz. 18.oo.

3. W czwartek Wspomnienie św. Floriana, męczennika, a w sobotę Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

4. W I piątek miesiąca wystawnie Najświętszego Sakramentu od rana. O godz. 12.oo Różaniec, o godz. 15.oo Koronka i możliwość spowiedzi, a o godz. 17.oo Msza św. z udziałem dzieci.

5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wotywna do Matki Bożej i po niej różaniec.

6. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii ks. bp. Rafał Markowski z Wizytacją Pasterską.

Wizytację rozpocznie od Mszy św. o godz.10.oo, a zakończy Mszą św. o godz. 18.oo podczas której udzieli bierzmowania naszej młodzieży.

Podczas kolejnych Mszy św. grupy parafialne złożą na ręce ks. Biskupa sprawozdania.

7. Nasza Parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci. Informacje u ks. Marka.

8. W środę 3 maja po Mszy św. o godz. 11.3o zapraszamy na koncert chóru męskiego "Harfa" z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Organizatorem jest Urząd Dzielnicy Bemowo.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 29-Kwi-2017