XXI

NIEDZIELA ZWYKŁA

21 SIERPNIA 2016

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Modlitwa Różańcowa i wymiana tajemnic.

2. W poniedziałek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, a w środę Święto św. Bartłomieja Apostoła.

W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej tego dnia podczas Mszy św. odnowimy "Akt Zawierzenia Parafii z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski".

Zachęcamy do udziału we Mszy św.

3. Przypominamy, że w tygodniu spowiedź jest możliwa na 15 min. przed Mszą św.

4. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do spowiedzi.

5. Panie prowadzące Bibliotekę serdecznie dziękują wszystkim Parafianom, którzy nabyli bukieciki z ziół i kwiatów - czyli za wsparcie finansowe działalności Biblioteki. Wielkie Bóg zapłać wszystkim Paniom za podjętą pracę.

6. Za tydzień ostatnia niedziela wakacji. Od poniedziałku 29 sierpnia - powróci roczny plan Mszy św.

7. Dzisiaj kończy swoją posługę duszpasterską w naszej Parafii ks. Claudio. Dziękujemy mu za przeszło półroczną pracę kapłańską i życzymy prowadzenia Bożego w miejscu do którego został posłany przez władzę archidiecezjalną.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 20-Sie-2016