XIII
NIEDZIELA ZWYKŁA

26 CZERWCA 2016

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Rozpoczęły się wakacje.

Od dzisiaj przez lipiec i sierpień Msze św.

= w Niedzielę o godz. - 7.oo, 8.3o, 10.oo, 11.3o i 18.oo,

- w tygodniu o godz. - 7.15 i 18.oo.

Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorki i piątki od godz. 8.oo do 9.oo, oraz w środy i czwartki od godz. 16.3o do 17.3o.

Spowiedź w tygodniu na 15 min. przed Mszą św.

3. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału we Mszy św.

4. W czwartek ostatnie Nabożeństwo Czerwcowe.

5. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.15 Msza wotywna do Matki Bożej i po niej różaniec.

7. Dzieci z naszej Parafii wyjechały z ks. Markiem na wakacyjny odpoczynek do Murzasichla. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

8. Spotkanie dla rodzin, które zadeklarowały przyjęcie pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji odbędzie się w przyszłą niedzielę 3 lipca o godz. 19.oo.

9. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.oo zapraszamy na koncert Zespołu Wokalnego SCALA SANCTA istniejącego przy naszej Parafii. Wykona kilka pieśni liturgicznych z okresu renesansu i współczesne.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 25-Cze-2016