XVIII
NIEDZIELA ZWYKŁA

2 SIERPNIA 2015

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Adoracyjne w Pierwszą Niedzielę Miesiąca.

2. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny układ Mszy św. i pracy kancelarii parafialnej oraz, że w tygodniu do spowiedzi możemy przystąpić na 15 min. przed Mszą św.

3. W środę 5 sierpnia między godz. 8.oo a 9.oo rano - jak co roku w naszej Parafii zatrzyma się na pierwszy odpoczynek Pielgrzymka Niepełnosprawnych idących do Częstochowy.

Prosimy wszystkich chętnych Parafian o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla pielgrzymów.

Panów prosimy rano przed Mszą św. o rozstawienie i potem posprzątanie stolików.

4. W czwartek przypada Święto Przemienia Pańskiego. Zachęcamy do udziału we Mszy św.

5. W I piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

6. W sobotę o godz. 17.15 modlitwa wypominkowa.

7. 15 sierpnia tradycyjnie będziemy święcić bukieciki kwiatów, ziół i zbóż, które rozprowadzać będą Panie z Biblioteki Parafialnej.

8. Zachęcamy do towarzyszenia modlitwą wszystkim, którzy rozpoczną w tym tygodniu pielgrzymowanie do Częstochowy.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007 Aktualizacja: 02-Sie-2015