Trójcy Przenajświętszej
IX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 MAJA 2016

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Majowe z Nowenną do Opatrzności Bożej.

2. We wtorek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny - Wspomożycielki Wiernych.

3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała.

Msze św. o godz. 7.oo, 8.3o, 10.oo oraz po Procesji ok. godz. 13.oo i o godz. 18.oo. Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o 18.oo.

Po Mszy o godz. 10.oo wyruszy Procesja Eucharystyczna do kościoła Bugurodzicy Maryi.

Bardzo prosimy o pobożny i aktywny udział wszystkich parafian we Mszy św. i Procesji. Szczególnie zapraszamy do dołączenia do osób noszących sztandary i chorągwie.

Prosimy także o nie parkowanie samochodów w tym czasie na trasie Procesji.

4. Dziewczynki chętne do sypania kwiatów w Procesji Bożego Ciała zapraszamy na próbę w poniedziełek o godz. 16.3o.

5. Od piątku Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału.

6. Wszystkich członków Kół Żywego Różańca zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Różańcowej na Jasną Górę i do Gidli - w sobotę 4 czerwca. Zapisy na wyjazd autokarem po każdej Mszy św. w sali przy Kiosku Parafialnym.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 22-Maj-2016