XXII
NIEDZIELA ZWYKŁA

30 SIERPNIA 2015

1. Witamy w naszej Parafii skierowanych przez władzę Archidiecezjalną nowych wikariuszy: ks. Wojciecha Pietrusiaka i ks. Michała Markowicza

oraz siostry - S. Krystynę - zakrystiankę i S. Elizę - katechetkę.

Życzymy Im szybkiego zintegrowania się z naszą wspólnotą.

2. Od jutra powraca roczny układ Mszy św. i pracy kancelarii.

3. We wtorek 1 września zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami na godz. 18.oo na Mszę św. inaugurującą rok szkolny i katechetyczny.

4. W I piątek miesiąca całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.

O godz.12.oo Różaniec, o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania, o godz. 17.oo Msza św. z udziałem dzieci.

5. W sobotę o godz. 7.15 Msza św. wotywna do Matki Bożej i po niej różaniec.

6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.3o zapraszamy dzieci które rozpoczynają szkołę i ich rodziców - poświęcimy tornistry i przybory szkolne.

7. Wyznaczone dni adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii to 12,13 i 14 września - w tym roku w sobota, niedziela i poniedziałek.

8. Jarmark Jelonkowski zaplanowany jest na niedzielę po Odpuście Parafialnym to jest na 20 września. Zapraszamy wszystkich pragnących zaprezentować się na Jarmarku o zgłaszanie swojego udziału.

Zespół Charytatywny prosi o przynoszenie do zakrystii fantów na tradycyjną loterię.

0. W związku z 71 rocznicą Powstania Warszawskiego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w "Śpiewankach Powstańczych" wraz z bemowskim chórem Bemcanto - dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.oo.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 29-Sie-2015