NIEDZIELA ADWENTU

4 GRUDNIA 2016

1. Dzisiaj o godz. 16.oo spotkanie panów z Totus Tuus, a o godz. 17.oo Nabożeństwo Adoracyjne.

2. Msze św. Roratnie - odprawiamy codziennie o godz. 7.oo. Zapraszamy do tego adwentowego czuwania szczególnie dzieci i młodzież.

3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 12.oo w Godzinę Łaski - Różaniec.

4. W sobotę modlitwa wypominkowa o godz.17.15.

5. Przyjmujemy zgłoszenia chorych na wizytę przedświąteczną kapłana. Będziemy ich odwiedzali w sobotę 17 grudnia.

6. Zespół Charytatywny naszej Parafii jak co roku przygotowuje paczki żywnościowe dla rodzin borykających się z trudnościami materialnymi. Dary na ten cel można składać w zakrystii.

W sobotę 10 grudnia nasz Zespół Charytatywny przeprowadzi taką zbiórkę w sklepie Gros na ul. Rozłogi i w Biedronce na ul. Świetlików.

7. Świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom Caritas, poświęcone opłatki oraz kalendarze i karty świąteczne do nabycia w Kiosku Parafialnym.

W Adwencie Kiosk otwarty jest również po Mszy św. wieczornej od godz.18.45.

8. Panie z Biblioteki Parafialnej zapraszają na Kiermasz książki w sali przy Kiosku.

9. Wspólnota młodzieży z naszej parafii "Gwardia ŚDM" przygotowała własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby choinkowe i drobne wypieki. Zapraszamy do sali przy kiosku parafialnym.

10. Osoby dorosłe chcące przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania prosimy o zgłaszanie się do ks. Marka.

11. Trwa już wizyta duszpasterska w domach parafian.

Rodziny, które zamieszkały w naszej Parafii w ostatnim roku i chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłaszanie osobiście, telefonicznie lub mailowo swoich adresów.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców:

5 grudnia

ul. Puszczy Solskiej 7 i ul. Szeligowska 4 - od godz. 16.3o
ul. Szeligowska 2B - od godz. 19.oo

6 grudnia

ul. Szeligowska 2, 2A i 4A - od godz. 16.3o
ul. Sternicza 131 - od godz. 19.oo

7 grudnia

ul. Sternicza 129 - od godz. 16.3o
ul. Szeligowska 5 i 7 - od godz. 19.oo

8 grudnia

ul. Lazurowa 2 - od godz. 16.3o
ul. Lazurowa 2A - od godz. 19.oo

9 grudnia

ul. Rozłogi 2 - od godz. 16.3o

10 grudnia

ul. Rozłogi 3, 4 i 7 - od godz. 14.oo

Prosimy o odbieranie w zakrystii kartek z informacją o wizycie duszpasterskiej w blokach i naklejenie ich w widocznym miejscu na klatce schodowej.

10. W czasie kolędy kancelaria czynna jest do godz. 17.3o.

Możliwość spowiedzi wieczorem tylko na 15 min. przed Mszą św.

12. Katolicka Szkoła Podstawowa przy ul. Bema zaprasza kandydatów na spotkanie informacyjne w sobotę 10 grudnia.

13. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki" zaprasza 12 grudnia na "Podwórkową Gwiazdkę". Więcej informacji w gablocie.

14. Dzisiaj w niedzielę Pomocy Kościołowi na Wschodzie do puszek zbieramy ofiary pieniężne przeznaczone na ten cel.

E- mail: Webmaster GG 4960338 Wa-wa. Czerwiec ©2007   Aktualizacja: 03-Gru-2016